iPhone 14 Pro’nuzun Ekranında Sevimli Bir Sanal Hayvana Bakıcılık Yapabileceğinizi Biliyor muydunuz?

iPhone 14 Pro cihazınız fotoğraf kalitesi ve diğer gelişmiş özelliklerinin yanı sıra sizi sevimli sanal hayvanınızla buluşturabilir. Popüler Reddit uygulaması Apollo, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’i desteklemek için güncellendi ve Apollo geliştiricisi Christian Selig, uygulamaya eğlenceli bir özellik ekledi: Minik bir sanal hayvan.

‘Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Onedio sayfadaki bağlantılardan gelir elde edebilir. Satın aldığınız ürünlerde satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Onedio sorumlu değildir.’

iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max gelişmiş teknik ve donanım özelliklerinin yanı sıra eğlenceli bir sanal hayvan edinmenizi sağlıyor.

Apollo geliştiricisi Christian Selig, uygulamaya eğlenceli küçük bir özellik ekledi ve telefon ekranınızda minik bir hayvana bakıcılık yapabilmenizi sağladı.

Apollo uygulamasıyla iPhone’unuza Dinamik Ada’nın yukarısındaki alanda sevimli küçük bir kedi görme seçeneği eklendi.

??

Apollo uygulaması, iOS 16 desteği ile güncellendikten sonra gelen bu özellik Dinamik Ada çentiğinde minik bir kedi, hatta dilerseniz kirpi bile görebilmenize yarıyor.

Dynamic Island’a ekleyebileceğiniz kedinin ismi geliştiricisinin gerçek hayattaki kedisi Hugo’nu adı ile aynı. Ancak tek hayvan seçeceği kedi değil: Dynamic Island’a köpek Rupert, kirpi Chortley, tilki Finnegan ve askolotl Mochi’yi de ekleyebiliyorsunuz.

Bu eğlenceli özellik yalnızca ekran açıkken değil, siz TikTok’ta ya da diğer uygulamalarda gezinirken de görünmeye devam ediyor.

Telefonunuzda bu sevimli sanal hayvan özelliğini kullanabilmek için öncelikle Apollo uygulamasını indirmelisiniz.

Apollo ücretli abonelik katmanlarına sahip olsa da bu sanal evcil hayvanlar özelliği tüm kullanıcılar için ücretsiz!

Telefonunuzun uygulamanın desteklediği iOS 16 sürümüne güncellendiğinden emin olun ve ardından Apollo uygulamasında Ayarlar > Genel > Pixel Pals bölümüne gidin.

Uygulamayı yalnızca iPhone 14 Pro veya 14 Pro Max’te kullanabileceğinizi de hatırlatalım.

Apollo uygulamasını indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Siz bu eğlenceli özelliği nasıl buldunuz? Cihazınızda hangi sevimli hayvanı görmek isterdiniz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir