Kral III. Charles’in taç giyme töreni sırasında ilginç görüntü meydana geldi, ülke basınında atılan başlık tüyler ürperten cinsten

Geçtiğimiz eylül ayında annesi Kraliçe II. Elizabeth’in ölümünün ardından Kral Charles resmen Kral olacak. Londra’da Westminster Abbey Kilisesi’nde gerçekleşen olan taç giyme törenine Kral Charles ve Konsort Kraliçe taç giydi.

SANİYELİK GÖRÜNTÜ GÜNDEM OLDU

İngiltere’de 70 yıl sonra ilk kez gerçekleşen törenin Westminster Abbey Kilisesi’nde yapılan ayinde ise kameralara ilginç bir görüntü yansıdı.

SİYAH KOSTÜMLÜ KİŞİ GEÇTİ

İngiltere tarihinde ikinci kez televizyon canlı olarak yayınlanacak olan törene katılmak için günler öncesinde hazırlık yapan konuklar, Westminster Abbey Kilisesi’ndeki yerlerini aldı. Askerin resmi geçidi sırasında o anlar tepe kamerası tarafından kayda alındı. Ancak ayin sırasında kapının arkasında beliren siyah kostümlü kişi dikkat çekti.

“AZRAİL GEÇTİ” BAŞLIKLARI ATILDI

Görüntü ülkede gündem olurken videoyu izleyen birçok kişi “Taç giyme töreni sırasında Westminster Abbey’de “Azrail” belirdi” yorumunu yaptı. Videoyu izleyenler korktuklarını belirtirken, kostümlü kişinin papaz olduğu kanısına varıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir