Ortalık Karışacak! Tuğba Ekinci’den Demet Akalın’ı Kızdıracak Bekaret Paylaşımı!

Gülden Karaböcek’in çorbacıda sahne aldığı görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Demet Akalın, ‘Tüm eniştecilerin sonu böyle olsa izlesek’ yorumunu yapmıştı. Bu sözlere kızan Tuğba Ekinci de Instagram hesabından yaptığı bekaret paylaşımıyla ortalığı karıştırdı.

Türk müziğinin sevilen seslerinden biri olan Gülden Karaböcek’in çorbacıda sahne aldığı görüntüler gündeme bomba gibi düşmüştü.

Sevenlerini şoke eden bu görüntünün gündem olmasının ardından Karaböcek’in kızı Nur, ‘görüntülerin dört yıl öncesine ait olduğunu ve annesinin bir imza günü için orada bulunduğunu’ söylemişti.

Mekanın sahibi Ramazan Bademci de “Başka sanatçılarla da görüşüyoruz. Burası nostaljik bir ortam. 400 kişilik salonumuz var, konsept bir mekan. Ahde vefa programı yapıyoruz kaset ve plak imzası için. Ferdi Tayfur ve Yıldız Tilbe’nin menajerleriyle görüştük. Plağı olan herkesle görüşeceğiz. Gülden Karaböcek, playback iki üç şarkı söyledi. Plak imzaladı ve fotoğraf çekildi. Konser değil yani. Zaten bu çorbacı muhabbetiyle ilgili avukatlarımızla görüşeceğim. Çorbacı derken, aşağılar gibi… Biraz düşünmeleri gerek. Onu yazanların gelip burayı görmesi gerekiyor.” demişti.

Birçok yorum alan bu görüntüye ise Demet Akalın “Tüm eniştecilerin sonu böyle olsa izlesek’ yorumunu yapmıştı. Karaböcek ailesini de bu sözler kızdırmıştı.

Karaböcek’in kızı Nur Düzgit, Demet Akalın için ‘Onu annem de ben de çok severdik.’ yorumunu yapmıştı.

Demet Akalın’ın bu sözlerine de tepki yağmıştı tabii. Özellikle Tuğba Ekinci, yaptığı ağır paylaşımlarla Akalın’a kızmıştı.

Ekinci ilk önce Akalın’ın Instagram hesabından yayınladığı fotoğrafın altında bu yorumu yapmıştı.

Hızını alamayan Ekinci, ardından Instagram hesabından Demet Akalın’ın “Bekaretimi İbrahim Tatlıses’e verdim” yazılı gazete sayfasını paylaştı. “Yaşadığım sürece bu ve bunun gibilere pabuç bırakmayacağım” sözlerini de ekledi.

Demet Akalın’dan Ekinci’ye de herhangi bir yanıt henüz gelmedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir