Dolar milyarderi olan Taylor Swift’in 1,4 milyar TL’lik evi gündem oldu

ABD’li ünlü müzisyen Taylor Swift gündemden düşmüyor… Önce, biletleri aylar öncesinden tükenen Eras Tour ile rekorları altüst eden 33 yaşındaki Swift’in bu turne sayesinde milyarder olduğu açıklandı.

Şimdi de pop yıldızının New York’taki tam 1,4 milyar TL’lik (50 milyon dolar) lüks yerleşkesi gündeme oturdu.

Swift’in evinde bilardo da bulunuyor…

Futbolcu Travis Kelce ile yaşadığı aşkla da gündemden düşmeyen Swift, Franklin Caddesi’ndeki 7 yatak odalı evi, 18 milyon dolara, 2014 yılında, “Yüzüklerin Efendisi” serisinin yönetmeni Peter Jackson’dan satın aldı.

Daha sonra yandaki binada her biri 10 milyon doların biraz altında bir fiyata üç ünite satın alarak evi genişletti. En üstteki iki katı da bir araya getirilerek 8.300 metrekarelik bir dubleks oluşturdu.

Yemek odası kırmızı renge boyalı olan ev, uzun bir ahşap yemek masası, kadife kanepeler, vintage kırmızı kilimler ve neoklasik avizeler içeriyor.

Swift’in mutfağı ise loş ışıklı romantik yaşam alanlarının aksine oldukça aydınlık ve çağdaş. Ünlü şarkıcı, daha öncesinde içinde beyaz ve gri mermer bir adanın bulunduğu ve devasa pencerelerden güneş ışığının sızdığı sarı duvarlı mutfağının fotoğraflarını paylaşmıştı.

Grammy ödüllü sanatçı, içinde bir bar ve bilardo masası bulunan evini, partilere ev sahipliği yapmak için mükemmel bir alan haline getirmeyi başardı.

Blake Lively, Ryan Reynolds ve Gigi Hadid de dahil olmak üzere birçok ünlü sanatçı Swift’in mekanını ziyaret etme zevkini yaşadı.

Hatta “Game of Thrones” yıldızı Sophie Turner, Joe Jonas’tan boşandığı sırada Swift’in Manhattan şehir merkezindeki malikanesine çocuklarıyla sığındı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir