Naci Görür duyurdu! Murat Kurum’dan sürpriz teklif

Yer Bilimci Prof. Dr. Naci Görür, katıldığı FOX TV canlı yayınında Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediyesi adayı Murat Kurum’un kendisine danışmanlık teklif ettiğini belirtti.

Görür, “Bu bir hayat meselesi. Her şeyden önce ülkenin beka meselesi. Eğer biz bu depremlerle ilgili gerekeni yapmazsak, hele ki Marmara Bölgesi deprem nedeniyle yıkılır, ekonomik açıdan çökerse, Türkiye’nin ekonomik bağımsızlığı ve siyasi bağımsızlığı da tehdit altına girer. Omuz omuza, kol kola el birliği ile ülkemizi depreme hazırlamalıyız” şeklinde konuştu.

‘DEPREM ÜLKENİN BEKA MESELESİ’

Murat Kurum’un kendisine danışmanlık teklif ettiğin belirten Görür şöyle devam etti:

“Göreve geldiğimiz takdirde ülkeyi depreme dirençli yapacak her türlü çalışmanın içinde olacağız dediler. Sayın Kurum, bana danışmanlık teklif etti. Bu bir hayat meselesi. Her şeyden önce ülkenin beka meselesi. Eğer biz bu depremlerle ilgili gerekeni yapmazsak, hele ki Marmara Bölgesi deprem nedeniyle yıkılır, ekonomik açıdan çökerse, Türkiye’nin ekonomik bağımsızlığı ve siyasi bağımsızlığı da tehdit altına girer. Omuz omuza, kol kola el birliği ile ülkemizi depreme hazırlamalıyız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir